1001 Patika

 • 1001 Patika takımı yola çıkıyor…

  Bu defa şehrin dışına gidiyor, doğayla kucaklaşıyoruz.

Biz

Saha takımımız, “Patika Team”; yaptıkları işi gerçek hayatlarında uygulamış asker kökenli profesyonellerden oluşmaktadır.

Komando eğitimi, hayatta kalma eğitimi, meskûn mahallerde muharebe eğitimi, keskin nişancı eğitimi, ilk yardım eğitimi, balık adam eğitimi ve arama-kurtarma eğitimi almışlardır.

Afganistan’da NATO birlikleri ile çalışmış ve ülkemizin zorlu bölgelerinde görev yapmışlar, aldıkları eğitimleri yaşayarak öğrenme yöntemiyle pekiştirmişlerdir.

Destek takımımız ise; etkinlik organizasyonu konusunda büyük tecrübeye sahip turizm profesyonelleridir. Sıradan turizmciler olmak değil, alanlarında fark yaratan insanlar olmayı hedeflerler.

Tüm ekibimizin ortak değerleri;  doğaya, insana, kültüre, tarihe sevgi ve saygı duymak, hoşgörülü ve hayatla barışık olmak, amatör ruhlarını kaybetmeden profesyonel işler çıkarmak, en iyi bildikleri işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek, dinamik ve çalışkan olmaktır.

Siz        

Kurumlar, okullar, aileler, arkadaş grupları, bireysel katılımcılar… Etkinliklerimiz hepiniz içindir.

Aslında sizi de ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. Çünkü bizimle yolunuz kesiştiyse, aynı değerleri paylaştığınızı biliyoruz ve siz olmadan yaptıklarımızın bir anlamı olmaz.

Bütün çabamız; sizlerin güven ve takdirini kazandığımız “o an” içindir.

Hepimiz

Hep birlikte hedefimize ulaşmak ve hayallerimizi bir adım ileri taşımak için sizleri 1001 Patika takımının parçası olmaya davet ediyoruz.

Amacımız

Her düzeyden katılımcılar için ortak amaçlarımız;

 • Doğayı beraberce tanımak ve keşfetmek
 • Hepimizin içinde var olan doğa sevgisini ve yaşama sevincini ortaya çıkartmak
 • Doğayla uyumlu yaşamayı, doğada karşılaşılacak sorunlara pratik çözümler üretmeyi öğretmek
 • Kişisel gelişiminize katkıda bulunmak, hayatınızda fark yaratacak bilgiler kazandırmak
 • Takım çalışması yetkinliğinizi geliştirmek
 • Şehir ve iş hayatının getirdiği stresten kurtularak ruhunuzu yenilemek

Daha ileri düzey tercih eden katılımcılar için amaçlarımız;

 • Doğada yaşam ve hayatta kalma konularında engin tecrübelerimizi sizlere aktarmak
 • Zorluklar karşısında yılmadan mücadele azmini geliştiren etkinlikler düzenlemek
 • Extreme oyunlar düzenlemek
 • “Zoru başarırız, imkansız zaman alır” parolasını hayata geçirmek

Güvenlik

En önemli prensibimiz “önce emniyet, sonra hareket”tir. Tecrübeli eğitmenlerimiz sayesinde, her zaman güvende olacaksınız.

Faaliyet Konuları

 • Survival (Hayatta Kalma) Eğitim Kampı
 • Doğa Yürüyüşleri
 • Airsoft Extreme Game (Strateji ve savaş oyunu)

Belgesel kanallarında, doğada hayatta kalma programları izlerken, keşke ben de yapabilsem dediğiniz oldu mu hiç? 1001 Patika takımı ile bu artık mümkün. Alanında benzersiz ve sadece 1001 Patika takımı tarafından gerçekleştirilen Survival Eğitim Kampı’nda; barınak kurma, ilkel yollarla ateş yakma, temiz su temini, tuzak kurma, yön tayin usulleri, pusula ve harita kullanımı gibi konuları uzmanlarımız nezaretinde yaşayarak öğreneceksiniz. İster tek günlük, ister daha uzun süreli uygulamalarımız ile gerçek maceranın tadına varın.

Doğa yürüyüşlerimiz, çok özel seçilmiş parkurlarda ve temalı olarak düzenlenir. Size sıradan bir yürüyüş değil, bir öğrenme ve yaşama süreci sunuyoruz.

Airsoft extreme oyunumuz ise cesur ve ataklar için… Ancak, zeki ve tedbirli olmak, takım halinde çalışmak da gerekiyor. Sadece silahları alıp çatışma yapmaktan ibaret değil. Size özel hazırladığımız senaryolar çerçevesinde; şifre çözmek, strateji geliştirmek, yön bulmak, engelleri aşmak, hedefi bulmak ve görevi gerçekleştirmek zorundasınız. İçinizdeki KAHRAMANI ortaya çıkarmaya hazır mısınız?