1001 İstanbul – TiT Topkatours
CİBALİ – FENER – BALAT – AYVANSARAY

Rehber: Muzaffer Ertuna 0(535) 655 35 35

Buluşma Yeri: Cibali’de Kadir Has Üniversitesi Rezan Has Müzesi Giriş Kapısı Önü
Buluşma Saati: 09:30

Katılım Bedeli: 270 TL

(Profesyonel rehberlik ve gezi süresince kullanılacak olan rehber dinleme sistemi hizmeti katılım bedeline dahil, geri kalan tüm kişisel harcamalar katılımcılarımıza aittir.)

Kayıt Formu: https://1001istanbul.com/etkinlikler/cibali-fener-balat-ayvansaray/

Gönlümüzdeki Program:
Eski Cibali Tütün ve Sigara Fabrikası, Cibali Kapısı, Cibali Karakolu, Küçük Mustafa Paşa Hamamı, Gül Cami, Aya Kapısı, Sirkeci Baba, Ayakapı Hamamı, Aya Nikola Kilisesi, Maraşlı Rum İlköğretim Okulu, Fener Rum Patrikhanesi, Aya Yorgi Kilisesi, Kırmızı Mektep, Mesnevihane, Khanlı Kilise, Renkli Merdivenli Mektep Sokak, Dimitri Kantemir Sarayı, Sveti Stefan Bulgar Kilisesi (Demir Kilise), Balat Kapısı, Merdivenli Yokuş, Balat Evleri, Çıfıt Çarşısı, Ahrida Sinagogu, Surp Hıreşdagabet Ermeni Kilisesi, Ferruh Kethüda Cami, Aya Dimitri Kilisesi, Atik Mustafa Paşa Cami, Panayia Vlaherna Meryem Ana Kilisesi ve Ayazması.

*Bazı yapılar hakkında dışarılarından bilgilendirme yapılacaktır.
*Yemek molası için Fener’de serbest zaman verilecektir.
*Gezimiz yaklaşık saat 16:15’te Ayvansaray’da sona erecektir.

NOT: Gezi ücretinin en geç 17 Mart Cuma günü mesai bitimine kadar acente banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Katılımcı sayısının 10 kişinin altında kalması halinde gezi iptal edilir ve göndermiş olduğunuz gezi ücreti tarafınıza iade edilir. 17 Mart Cuma günü mesai bitimi sonrasında katılımcı tarafından gerçekleştirilen iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır.

Yorumlar

Yorum