Otobüs ile  Selanik ve Batı Trakya 

 Ahmet Faik Özbilge ve Uğur Aşgel ile

İletişim: 0532 414 72 10

Katılım Bedeli: 380 Euro

Sng Farkı: 90 Euro

1.Gün

Sabah İstanbul’dan hareket eden aracımız ile Dedeağaç yolculuğumuz başlıyor. Yunanca ismi ile Alexandroupoli ilk durağımız oluyor. Gezimiz sonrası burada öğle yemeği molası veriyor ve serbest zaman sonrası  Gümülcineye doğru yola çıkıyoruz. Burada Arkeoloji Müzesi ve tarihi yapıları gezdikten sonra  Kavalaya doğru yola çıkıyoruz. Konaklama Kavala’da.

2.Gün

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Philippi antik bölgesi oluyor.

Ardından bir diğer önemli durağımız, Büyük İskenderin mezarının olduğu düşünülen  Amphipolis oluyor. Amphipolis Arkeoloji Müzesi gezisi sonrası öğle yemeği molası.Ardından Selanik yolculuğu.Konaklama ve akşam yemeği Selanikte.

3.Gün

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Yunanistan’ın ikinci büyük kenti olan Selanik gezimiz başlıyor.İlk olarak Atatürk müzesini geziyor ve sonrasında Arkeoloji Müzesi, Rotunda, Galerius Zafer Takı ve öğle yemeği molasının ardından  Beyaz Kule, Agios Dimitrios Kilisesi göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Konaklama Selanikte.

4.Gün

Otel’de alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul yolculuğumuz başlıyor.Dönüş yolunda İskeçe’de mola veriyoruz. Burada kısa bir gezinti ve alışveriş molasından sonra İstanbul yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor.

Dahil Olanlar

-3 Gece Konaklama

-3 Sabah Kahvaltısı

-Otobüs ile Ulaşım

-Rehberlik Hizmeti

-Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar

-Öğle ve Akşam Yemekleri

-Müze ve Ören Yeri Girişleri

-Tüm Kişisel Harcamalar

-Yurtdışı Çıkış Harcı

Yorumlar

Yorum