THASSOS

29 Ağustos 2019 Perşembe / 3 Eylül 2019 Salı 2019 (2 gece yol+3 gece/4gün)

Gezi Lideri: Burhan Dursun
Tel: 0532 4228077

Buluşma Yeri: Esenler Otogarı
Buluşma Saati: 20.30

Gezi Ücreti: 390 euro (iki kişilik odada kişi başı)

Gönlümüzdeki Program:

29 Ağustos Perşembe: Akşamı saat 20:30 gibi Esenler Otogarı’nda buluşuyoruz. Şehirler & ülkeler arası otobüs ile Kavala’ya hareket.

30 Ağustos Cuma: Sabah 05:00’e doğru Kavala’ya varış ve Mois’in börekçisinde kahvaltı sonrası sahilde boş zaman. Saat 8 gibi feribot ile Thassos adasına geçiş, adaya varır varmaz kiralık arabalarımızı alıp doğruca Pachis beach (Ağaçlar altında şezlonglar ve plaj). Eğer pansiyonlarımız o saatte 10:30-11:00 gibi odalarımızı verirlerse valizlerimizi odalara bırakıp yerleşebiliriz de. Plaj dönüşü 17:30 gibi odalarımıza yerleşme ve sonrasında Microkazaviti köyünde Yannis’in yerinde doğanın içinde çok güzel bir akşam yemeği, pansiyonlara dönüş.

31 Ağustos Cumartesi: Kahvaltı sonrası tam gün büyük ada turu 3 plaj molalı ve 2 otantik köy (Panaia, Golden Beach, Paradise Beach, Aliki, Teologos) Cumartesi akşamı Moises’in tavernasında canlı Ege Yunan müziği ve akşam yemeği.

1 Eylül Pazar: Kahvaltı sonrası La Scala beach, öğleden sonra Thassos merkezde boş zaman. Pazar akşamı Lykos Restorant (mezeler midyeler kalamarlar)

2 Eylül Pazartesi: Sabah tekrar yakınımızdaki Pachis Beach’de plaj molası, öğleden hemen sonra arabaları teslim etme ve feribot öncesi biraz boş zaman, feribotla Kavala’ya geçiş, akşam yemeği ve dönüş otobüsüne kadar Kavala’da boş zaman.
Pazartesi akşamı otobüs ile Kavala’dan İstanbul’a hareket ve Salı sabahı otogar Esenlere varış.

Geziye dahil olanlar:
4 akşam yemeği
4 kahvaltı
Otobüs
Feribot
Kiralık araba ve benzini
Her akşam yemeğinde bir kadeh alkollü ya da alkolsüz içecek artı su
Pansiyon
Rehberlik

Geziye dahil olmayanlar:
Öğle yemekleri
Kişisel harcamalar
Şezlong için alınacak içecek
Yurt dışı çıkış pulu

Not: İstanbul Kavala ve Kavala İstanbul yolu normal hat otobüsü ile yapılacaktır.

Not 2: Durum ve sayımıza göre kiralık araçlarımız 4 ila 8 kişilik olacaktır.

Not 3: Bu aktivitemiz plaj, doğa ve akşam yemeklerine dayalı küçük bir tatil esprisindedir, müze gibi bir geziyi kapsamamaktadır.

Yorumlar

Yorum