Pembe Özdemir ile Trabzon’dan Maçahel’e Karadeniz

Kesin kayıt için lütfen Pembe Özdemir ile iletişime geçin: 0532 411 86 90

Gönlümüzdeki Program:

1. gün: 9:30 Trabzon havalimanı buluşma.
Trabzon Ayasofya gezisi, Maçka’ya gidiş Coşandere Restoran’da kahvaltı-yemek alıyoruz. Sümela Manastırı’nı fotoğraflayıp Maçka Deresini gördükten sonra Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Solumuz Fırtına Deresi Kaçkarlar ve Karçallar. Konaklama ve akşam yemeği Aşağı Vice köyü laz konağı. Çola Kapı Konak
2. gün: Köy kahvaltısının ardından hareket ediyoruz. Elevit Yaylası^nda 40 dakika yürüyüş. Çad Vadisi’nde öğle yemeği.(tereyağında alabalık) Palovit şelalesi, Şimşir ormanları, ve Zilkale’yi görüp konağımıza dönüyoruz. Çola Kapı Konak.
3. gün: Köy kahvaltısının ardından Fırtına vadisinde Zip-line, ardından Fındıklı’ya gidiş yolda öğle yemeği. Mençuna Çifte Köprü gezisi, Mençuna Şelalesi için bir saat tırmanma. Fındıklı laz konaklarını fotoğraflayıp Çağlayan köyünde Şatıroğlu Konağı’nda konaklama ve akşam yemeği.
4. gün: Kahvaltının ardından Çoruh nehrini, Borçka kasabasını görüp Borçka Karagöl’ün etrafında bir tur atıyoruz. İmerit köyünde öğle yemeği tadımlıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Camili köyü(Gürcistan sınırında) İremit ahşap cami gezisinin ardından Maral şelalesine gidiyoruz. Akşam Maral köyünde Green Roof Otel’de konaklama ve akşam yemeği.
5. gün: Kahvaltının ardından Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Borçka, Hopa derken Çayeli’ne varıyoruz, öğle yemeğimiz tabi ki kuru fasulye. Arzu edenler tereyağ ve fasulye alışverişi yaptıktan sonra Sürmene’de bıçak ve çay fabrikasına uğrar, çayın ve bıçağın yapılışını görüp Trabzon Havalimanı’nda turumuzu bitiririz.
Uçuşlar:
Geliş: Trabzon Havalimanı buluşma sabah 9:30
Gidiş: Trabzon Havalimanı 20:00 ve 20:00 den sonraki uçaklar tavsiye edilir.

Tura dahil olanlar: Havaalanından havaalanına kadar olan ulaşım.
Tüm yemekler ve kahvaltılar.
Çok özel yerlerde konaklamalar.
Rehberlik.
Seyahat sigortası.

Tura dahil olmayanlar:
Uçuş biletleri.
Zip-line biniş
Rafting
Alkollü alkolsüz içecekler
Özel harcamalar.

Yorumlar

Yorum