YARAMAZOFLAR THASSOS’TA
Detaylar ve kayıtlar için ofisimizi arayın 0 212 272 77 72
Gönlümüzdeki program:
Kavala’ya varış.. Kahvaltı ve Kavala yürüyüşü.. Öğleden önce feribotla Thassos’a geçis (1 saat 15 dk)
Adaya varış ve kiralık arabaları alış, hemen akabinde pansiyonlara yerleşme ve plaja gidiş.. Scala Rachinou bölgesinde Louloudis Plajı, yüzme, güneşlenme, dinlenme, huzur, frappe .. 13:30 gibi yan koydaki Pachis Restaurant’ta öğle yemeği (fetalı greek salad, midyeli pilav, ahtapot, musakka ve daha neler).. Tekrar Louloudis’e dönüş.. İsteğe bağlı beach volley .. Akşam üstüne kadar yüzmece.. Pansiyona dönüş, biraz dinlenme, duş ve ardından dağ köyü Kazaviti’de akşam yemeği (ev yapımı ouzo eşliğinde köy kadınlarının hazırladığı yerel mezeler, yemekler).. Terastan güneşi batırmaca..
27 Ağustos Çarşamba sabahı 08:30’da kahvaltı ve ada turu için hareket (durmadan devam edersek 2 saat).. Paradise ve Aliki Plajları’nda yüzme molaları, Aliki’de öğle yemeği.. Geleneksel Thassos köyü Panagia’ya hareket, köy kahvesinde Yunan kahvesi keyfi, kilise ziyareti ve alışveriş.. Potamia, Kineria, kahve molası, Archangelos Manastırı.. Sonra çemberi tamamlayıp otantik dağ köyü Theologos’a çıkış.. Louloudis Plajı’nda günün son deniz molası.. Pansiyona dönüş, duş vs ve Thassos merkezine gidiş, akşam gezintisi.. Oradan adaya göre lüks sayılabilecek Avlion Hotel Teras Restaurant’ta akşam yemeği (istridye, kalamar, deniz tabağı..)
28 Ağustos Persembe, sabah pansiyondan ayrılana dek serbest zaman.. Öğlen 13:00’de Kazaviti’de domuz ve kuzu çevirme için hareket.. Duruma göre Maries Köyü ve Gölü.. Öğleden sonra ya da akşam feribotuyla Kavala’ya dönüş.. Kavala lezzetleri (!?), gezinti, kurabiye aliş vs..

Yorumlar

Yorum