YARAMAZOFLAR THASSOS’TA
Thassos
Kayıt ve detay. İçin : 0532 422 80 77 Burhan Dursun

Gönlümüzdeki program:
1. gün: Akşam Esenler Otogarı’nda buluşma ve Şehirler arası (Ülkeler) otobüs ile yola çıkış (21:00-22:00 civarı).
2. gün: Sabah 5 ‘e doğru Kavala’ya varış.. Kahvaltı(börek ve çay) ve Kavala yürüyüşü.. Sabah ilk feribotla Thassos’a geçis (1 saat 25 dk)
Adaya varış ve kiralık arabaları alış, hemen akabinde pansiyonlara yerleşme ve plaja gidiş.. Scala Rachinou bölgesinde Louloudis Plajı, yüzme, güneşlenme, şezlonglarda dinlenme, huzur, frappe .. Akşam üstüne kadar yüzmece.. Pansiyona dönüş, biraz dinlenme, duş ve ardından dağ köyü Kazaviti’de akşam yemeği (ouzo eşliğinde köy kadınlarının hazırladığı yerel mezeler, yemekler).. Terastan güneşi batırmaca..
3. gün: Sabah pansiyonda kahvaltı ve ada turu için hareket. Panagia köyünde fotoğraf ve kahve molası Paradise plajında yüzme, Aliki Plajı’nda yüzme ve yemek molaları, Archangelos Manastırı, Theologos köyü (bal & reçel), Rachinou plajında son bir deniz molası ve hemen yanındaki Lykos Restaurant’da akşam yemeği.
4. gün: Sabah Kazaviti köyünde yeşillikler içinde bize özel kahvaltı. Daha sonra adanın en trend mekanı Scala Beach’te günü geçirmece. Pansiyona dönüş. Biraz erken Thassos merkeze gidiş ve boş zaman ve Cumartesi gecesi yemeği (Yunan müziği – Moizes’ın yeri)
5. gün: Kahvaltı sonrası Louloudis plajı (ilk günkü güzel yer), öğleden sonra pansiyonlar mevkine dönerken büyük market molası, kiralık arabaları teslim ediş
ve hemen sonrasında feribot ile Kavala.
Kavala’da serbest zaman (kurabiye vs).
Son akşam yemeğini takiben şehirler/ülkeler arası otobüs ile İstanbul’a dönüş, 6. gün sabah İstanbul’a varış.
Ücret: 390 € (2 kişilik odalarda kişi başı)
Ücrete dahil olanlar: Şehirler arası otobüs ile gidiş – dönüş bileti. 3 gece konaklama. İlk gün sabah Kavala’da börekli ve çay, diğer sabahlar pansiyon kahvaltıları. İlk içecekler dahil olan 4 akşam yemeği (Cts akşamı Yunan müzikli ve ilk iki içecek dahil). 4 ya da 5 kişiye bir kiralık araba (ilk günden son güne kadar, yakıtları dahil). Rehberlik hizmeti.
Ücrete dahil olmayanlar: Kişisel harcamalar, öğle yemekleri, vize masrafları, vize hizmetleri, yurt dışı çıkış pulu.

Yorumlar

Yorum