Gezi liderleri:
Burhan Yaramazof 0532 4228077

Katılım ücreti 950 TL (Dahil olanlar; 2 gece otel oda kahvaltı, rehber, araç, tüm feribot geçişleri)

Gönlümüzdeki program:
1. Gün
İstanbul’dan araçla 04:00’te çıkış, Geyikli’den 09:00 gemisiyle karşıya geçiş.. Adaya varış, soluklanma vs sonrası keşif başlıyor: Aburga Ahmet Dede Türbesi, Ayazma Plajı ve restoranları, Aya Paraskevi, Amadeus Şarap Fabrikası ve Mozart Şarap Tadım Evi, Göztepe, Kale, akşam sokak restoranlarından birinde yemek ve Bozcaada barları…..

2. Gün
Meryemana Kilisesi, adanın sokakları, Habbele Plajı, Sulubahçe Plajı, Bağ Yolu, Corvus Şarap Fabrikası-Bite Tadım, Polente Feneri, rüzgar gülleri, aksam yemeği limanda, barlar, nefis kelle paça ve işkembe yapan yer de var..

3. Gün
Beylik, Ayana ve Akvaryum Plajları, Hafız ya da Şükrü’nün ev yemekleri, Namazgah ve çeşmesi, alışveriş için boş zaman, Bozcaada Reçelleri.. 17:00 vapuruyla Geyikli’ye geçiş, Bandırma’dan 21:00’deki İDO Feribotu’yla İstanbul’a dönüş..

Not: Programdaki her şeyi mümkün olduğunca fazlasıyla yapmaya çalışacağız, ama yapamadıklarımız olursa canımız sağ olacak…. Bunun bir geziden ziyade, her türlü sürprize açık bir macera olduğunu unutmayacağız…. Öpüyoruz sevgiyle 🙂

Yorumlar

Yorum