Günümüz teknolojisi ile beraber başarılı bir gezinin anahtarı başarılı resimler oldu. Biz Fotoğraf gezileri ile tarihi, kültürü, ışığı ve doğru acıyı biraya getirip size o an ı yakalatmayı hedefliyoruz, foto safari de budur zaten. İnstagram, facebook vb.. platformlarda herkes güzel resimler paylaşmak ister bizde size bu resimleri nerede, ne zaman, nasıl çekeceğinizi öğreteceğiz. Size yapıların ve yerlerin tarihsel ve kültürel hikayesinin anlatarak hisli ve dokunaklı fotoğraflar elde etmenin öğreteceğiz, bir nevi fotoğrafçılık kursu vereceğiz.

Fotoğraf çekim turları, bir profesyonel fotoğrafçı ve bir profesyonel rehber eşliğinde yapılmaktadır. Geziye fotoğraf  makineniz veya sadece akıllı telefonunuz ile katılabilirsiniz. Gezileri şimdilik İstanbul içi veya yakın çevresinde gerçekleşmeyi düşünüyoruz, umarız ilerleyen zamanlarda yurt içi ve yurt dışında da geziler yapmaya fırsatlarımız olur.

Gezilerimiz Fotoğraf çekmekten keyif alan, gezmeyi seven, fotoğrafçılık konusunda kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır.

Uzun pozlama teknikleri, filtre kullanımı, resim düzenleme, ışık oyunlarını,  paylaşım etiketleri, başarılı bir görsel içine tüm ipuçlarını ve bilgileri size vereceğiz.