Kurumsal Seyahat & Organizasyon Hizmetleri

Sıradan toplantı salonlarına ve büyük otellere kapanıp kalmaktan, sürekli birbirinin kopyası şirket organizasyonları yapmaktan sıkıldınız mı?

1001 İstanbul’un sıra dışı dünyasını kurumlara açıyoruz.

Bireysel katılımcılara yönelik olarak düzenlediğimiz tüm programları, kurumunuza özel, kapalı grup şeklinde gerçekleştirebiliriz.

Dilerseniz günübirlik veya hafta sonu gezi programlarımızdan birini grubunuza özel olarak düzenleyelim, dilerseniz bu kültür ziyafetini sıra dışı mekanlarda bir toplantı molası veya takım aktivitesi ile harmanlayarak size özel tasarlayalım.

Alanında uzman kültür turu rehberleri ile etkinlik yöneticilerinden oluşan 1001 Kurumsal ekibi çözüm ortağınız olmaya hazır.

Şirket paydaşlarınızla bağınızı güçlendirmek, onlara heyecan ve ilham verici bir etkinlik sunmak istiyorsanız bizi arayın.

EKİP FİRARDA

Uzman rehberler eşliğinde düzenlediğimiz sıra dışı İstanbul, yurt içi ve yurt dışı gezilerinde çalışanlarınız hem dünyayı, hem birbirlerini keşfetsinler.

YEME-İÇME-EĞLENCE

Gezilen yerlerin kendine özgü gastronomisi ve eğlencesinin sonuna kadar tadını çıkaralım. Yerel lezzetler, bazen sıra gecesi, bazen sirtaki…

TAKIM OYUNU

Ekip ruhunu geliştirici eğlenceli ve ortama uygun takım oyunlarını, gezinin içine serpiştirelim. Otel havuzunda değil, Fırat’ın ya da Ege’nin sularında ıslanın.